Töötajad

Nimi Amet Email Telefon
Freimann, Külli instituudi assistent kylli.freimann@seit.ee 6 276 114
Grenman, Heidi finantsjuht heidi.grenman@seit.ee 6 276 107
Jõe, Maarja nooremekspert maarja.joe@seit.ee 6 276 115
Jürna, Vivika büroo ja finantsjuhi assistent vivika@seit.ee lapsehoolduspuhkusel
Jüssi, Mari vanemekspert mari.jussi@seit.ee 6 276 109
Kallaste, Tiit vanemekspert tiit.kallaste@seit.ee 6 276 103
Karlõševa, Aljona nooremekspert aljona.karloseva@seit.ee lapsehoolduspuhkusel
Kirsimaa, Kerli nooremekspert kerli.kirsimaa@seit.ee 6 276 111
Kuldna, Piret vanemekspert piret.kuldna@seit.ee 6 276 110
Moora, Harri programmijuht, vanemekspert harri.moora@seit.ee 6 276 108
Nõmmann, Sulev vanemekspert sulev.nommann@seit.ee 53 311 618
Nõmmann, Tea programmijuht, vanemekspert tea.nommann@seit.ee
Peterson, Kaja programmijuht, vanemekspert kaja.peterson@seit.ee 6 276 104
Piirsalu, Evelin vanemekspert evelin.piirsalu@seit.ee 6 276 116
Poltimäe, Helen vanemekspert helen.poltimae@seit.ee 5331 5256
Saarniit, Helen turundus- ja kommunikatsioonijuht helen.saarniit@seit.ee 6 276 122, 566 27 396
Tammiste, Lauri juhataja lauri.tammiste@seit.ee 6 276 100
Tuhkanen, Heidi vanemekspert heidi.tuhkanen@seit.ee Skype: heidi.tuhkanen
Uustal, Meelis vanemekspert meelis.uustal@seit.ee 6 276 106