Esileht > Töötajad > Heidi Tuhkanen

Töötajad

Heidi Tuhkanen

Amet: vanemekspert
Telefon: Skype: heidi.tuhkanen
Email: heidi.tuhkanen[at]seit.ee
 

Programm: Keskkonnaökonoomika

 

 

 

 

 

Haridus:
Linnade keskonnajuhtimine, Wageningeni Ülikool ja Teaduskeskus (M.Sc. 2006)                   Rahvusvahelised uuringud ja rahvusvaheline majandus, Ameerika Ülikool, Washington D.C. (kaks põhiõppeainet, B.Sc.1997)

Töökogemus:
SEI Tallinn (2008 - ...)
Läänemere Linnade Liidu (UBC) keskkonna ja säästva arengu sekretariaat, projekti koordinaator (2006-2007)
The Pachamama Alliance - environmental non-profit organisation (US), ürituste ja arendusjuht (2001-2004)
Ameerika Ühendriikide Rahukorpus, ettevõtete arendusprogramm, vabatahtlik õpetaja (Ukraina, 2000-2001)
SME private sector - marketing development (US) 1997-1999

Tegevusvaldkonnad:

Alates 2008. aastal SEI Tallinnasse tööle asumisest on Heidi olnud seotud erinevate säästva arengu juhtimist, otsuste tegemise protsessi ja hindamist puudutavate projektidega. Lähtuvalt Heidi hariduslikust taustast, milleks on linnade keskkonnajuhtimine, on ta lisaks linnade kliimamuutustega kohanemise, kliimamuutuste mõju leevendamise, haljasalade ja katastroofiohu teemadele tegelenud ka erasektori, ühiskonna ja keskkonna vastastikuse mõjuga. Samuti on ta olnud kaasatud mitmetesse Läänemere piirkonna majandusliku hindamise ja merekeskkonna projektidesse ning osaleb teadusuuringute võrgustikus BalticSTERN (Baltic Systems Tools for Ecological-economic evaluation: a Research Network).

Tegevusvaldkondadeks on ökosüsteemiteenused, ökosüsteemil põhinev lähenemisviis, ettevõtete sotsiaalne vastutus ja jätkusuutlikkus, poliitika kujundamise toetus, tarneahela juhtimine, säästva arengu eesmärgid, merekeskkonna teemad, kohalike omavalitsuste suutlikkuse tõstmine, katastroofiohu teemad, keskkonnajuhtimissüsteem.

Akadeemiline tegevus: ETIS